Правила жінки: корисні звички

Kharkovchanka вирішила поділитися зі своїми читачками хорошими звичками справжніх леді, або просто, хороших господарок будинку.

Вставати раніше будильника – фраза не зовсім точна. Вставати щодня в певний час, щоб заздалегідь підготуватися до всіх справах і всюди встигати без запізнень і не потрібних хвилювань.

Обов’язково пам’ятати про те, що здоровий сніданок повинен бути легким. Салат і куряче м’ясо, каша з ягодами, сік і вівсяне печиво. Сніданок повинен бути помірно поживним, але красиво оформленим, щоб день задався.

Мити посуд відразу – так і повинно бути, а любителькам залишати «на потім» потрібно завжди пам’ятати, що «потім» все ж настане, і прибирання території буде занадто довго тривати. А у доброї господині чистота і порядок повинні бути у всьому.

Не займатися спортом – забудьте. У житті спорт важливий – можливо, Ви не хочете відвідувати тренування в залі, в жіночих групах, або просто тренуватися вдома – тоді багато ходите, гуляйте пішки, рухайтеся … Адже, рух це життя! І забудьте про ліфти раз і назавжди – тільки сходинки, і не важливо, на який поверх підніматися. Ніякий тренажер не зробить Ваші сідничні м’язи краще, ніж ходьба по ним.

Балуйте себе. Але робіть це помірно. І припиніть жаліти себе. Це ні до чого. Любіть себе, і балуйте Ваше тіло щодня: масками, солодощами, пінними ваннами, масажем, пілатесом і йогою.

Завжди пам’ятайте: Ваш настрій залежить тільки від Вас. Тому, програмуйте себе на те, що Ви в доброму настрої, і гарне спілкування і відносини з оточуючими Вам забезпечені