Топ 5 образів Кейт Міддлтон

Герцогиня Кембріджська не один раз підкорювала стиль своїми образами. Відомо, що всі наряди до виходу вона підбирає самостійно. Дизайнери зі світовим ім’ям, а також модні будинки надсилают примірники колекцій у палац, де Кейт, сподіваючись лише на власний смак підбирає, що надіти. Kharkovchanka вирішила розглянути декотрі з образів дружини принця Уільяма.

Зображення видалено.

Лагідно-синього кольору плаття герцогиня одягнула на вихід із супругом. Сноха принцеси Діаны підкреслила талію широким поясом, а також, із аксесуарів на ній були лише браслет із каменів та довгі сережки. Завершив образ клатч-конверт натурального кольору.

Зображення видалено.

Під час виходу на червону доріжку вибір герцогині упав на білосніжне плаття з вільними рукавами.  Образ підкреслили дві сережки і кулон з синіми каменями.  Відомо так само, що дане плаття Кейт одягала на кінні скачки, однак, дещо змінивши зачіску: це плаття герцогиня носить як з зібраними волоссям, так і з розпущеним, прикривши голову капелюхом.

Зображення видалено.

На фотографії вище дві принцесси – Кейт і Меган.  Вони обидві наділи пальто з манжетами і капелюхи круглої форми.  Шапку Кейт обрала на хутрі.

Зображення видалено.

На цій фотографії ми бачимо, що герцогиня одягла зелене довге пальто, ту ж чорну хутряну шапку, яка їй однозначно до лиця.  Підкреслила образ чорними рукавичками і ручної сумкою.

Зображення видалено.

Звичайно, ми не могли пройти повз дитячих фотографій Кейт. Милі хвостики скріплені резинками в кольорі джэмпера, білий комірець і радісна усмішка відносить далеко в дитинство, адже у кожного був такий полосатик на весну і осінь. 

Кейт Міддлтон є однією з найбільш модних жінок 21-го століття. Про неї пишуть Вог і Харперс Базаар, за нею стежать всі модні та новинні видання, усі газети та журнали. Вона має великий вплив на моду Європи: речі і бренди, які носить герцогиня Кембриджська, регулярно забиваються в гугл, а так само купуються жінками зі всіх країн світу в частку секунди, після виходу Кейт у світ. Адже кожна жінка в душі принцеса.