Дивацтва королеви Британії

Королева Британії – особа аристократична і виборча.  Так само, вона має кілька дивацтв, про які відомо всім в її палаці і за його межами.  Kharkovhanka вирішила поділитися ними зі своїми читачками.

  •  Королева Єлизавета вірна одному і тому ж лаку для нігтів, протягом більше 30 років.  Це відтінок кольору пудри, досить відомої і демократичною марки.  Ціна за такий лак – 12 фунтів.
  •  На королівських прийомах ніколи не подаються супи, а так само малина і ожина.  Це пов’язано з тим, що б гості відчували себе комфортно, і ніщо не змогло б застрягти у них в зубах.
  •  Королева Англії не розношує своє взуття самостійно.  Для цього у неї є спеціальна людина, яка робить це за неї.
  •  У палаці не прийнято, щоб жінки ходили з відкритими плечима або без капронових колготок.  Це регламентовано указом королеви, і всі молоді графині і герцогині повинні дотримуватися цього правила.
  •  Королева завжди має при собі сумочку, якою вона подає знаки своїм підданим.  Якщо сумочка стоїть на столі – розмова їй нудна, і вона збирається скоро піти.  Цим правилом завжди користуються журналісти, щоб бути тактовними з королевою Англії.
  •  Був навіть кумедний випадок, коли королева зрозуміла, що хтось їсть її лісові горішки з вазону.  Вона зробила позначку, скільки залишилося, і пішла з залу.  Після повернення додому вона виявила кількість горіхів набагато нижче позначки, і вирахувала, що її таємним конкурентом був один з охоронців.

 Такі дивні речі і примхи королеви Великобританії, якій цього року виповниться 93 роки.