Тренди дизайну тортів – 2019

Минулий рік видався яскравим для кондитерів: безліч нововведень, всілякі види тортів і все нові і нові вигадки замовників і самих кондитерів у всьому світі.  Тренд 2018 – бісквітні цифри і білий крем канули у літах.  Тепер – нові тренди, якими з радістю поділитися зі своїми читачами Kharkovchanka.

 Одним з головних трендів 2019 рік стає холодний торт, що складається з трьох бісквітів.  Між ними – йогуртовий крем, прикрашені шари – білково-масляним кремом з барвниками, які роблять торт яскравим витвором кондитерського мистецтва.  Такий торт не буде довго стояти на столі, адже, в силу своєї швидко-таності у основи і приємного солодкого смаку, він буде до вподоби будь-якому прихільнику покуштувати його, навіть самому примхливому гурману.

 Другий тренд – глянсовий торт.  Це звичайний бісквіт, на який зверху наноситься крем.  Однак, це крем, упереміш з харчовим гелієвим барвником, дає ефект глянцю: поверхню торта виглядає як водна гладь.  Робиться це в такий спосіб: торт ставиться на піднесеність, поверхня заливається кремом, який повільно стікає з нього і остигає.

 І, безумовно, завжди в трендах залишається класика: вже полюбився за останні десять років торти з мастикою завжди знайдуть своїх шанувальників.  Зараз вона викладається на різні види кремів, фруктів і прикрашається шоколадом і фігурками-безе.

 Таким чином, ми підвели три основні тренди тортів – 2019 року.  Щорічно все більш і більш нові техніки завойовують світ кондитерського мистецтва, в якому кожен майстер створює свій торт по істині унікальним і оригінальним.