Як стати блондинкою не зіпсував волосся

Жінки світу мають кожна свою родзинку в зовнішності: хтось блондинка, у когось вогненно-руде волосся, а хтось – має натуральні темне або русяве волосся.  Про те, як перетворитись в блондинку без наслідків для шкіри голови і стану волосся розповість Kharkovchanka.

 Стиліст таких зірок зі світовим ім’ям, як Дженніфер Еністон, Майлі Сайрус і Марго Роббі – Джастін Андерсон запевнив про те, щоб стати блондинкою абсолютно не обов’язково жертвувати станом волосся і їх здоров’ям.  Першою його радою є поступове освітлення: робити волосся більш світлими.  Так само, Джастін радить залишати темні корені – це модно і красиво по його словах, так як у Марго Роббі навіть при відрощуванні волосся, краса зачіски зберігається.  По-третє, Джастін говорить про те, що не слід гнатися за дуже контрастними кольорами від натуральних кольорів до зовсім протилежних їм – адже, це буде не зовсім етично виглядати з бровами і типажем особи.

 Так само, стиліст не рекомендує використовувати щипці та інші речі для завивки, і каже скоротити використання фена.  До цього, якщо Ви хочете відрощувати світле волосся- скоротіть використання прасуванням до мінімуму.  Крім цього, слід використовувати освітлюючий шампунь, з головним акцентом на фіолетовому концентраті – цього буде достатньо для використання раз в тиждень і позитивно-довгого ефекту.

 Це були модні поради фахівця по зачіскам Майлі Сайрус, Марго Роббі і Дженніфер Еністон, які є зоряними блондинками і світловолосими красунями сучасного Голлівуду.