Книжки для весняного настрою

Для кожної жінки завжди особлива весна: буйство фарб, ароматів і кольорів … Kharkovchanka вирішила поділитися зі своїми читачками книгами, які подарують радість, переживання і незабутні образи, чим зроблять прихід весни ще особливішим.

 «Дама з собачкою» Антона Павловича Чехова – книга з класики, література на століття.  Море і його шум, чайки і легка хода маленької такси, набережна і прогулянка з парасолькою.  Особлива подача, слова автора і сама історія, яка не залишить байдужим нікого.

 «Роликові ковзани» – це незвичайна книга.  Навіть нестандартна.  Вона є важкою.  Однак, є в ній щось привабливе, що вабить.  Розповідь про дівчинку з вищого кола, і про її простих друзів – пекарів і сусідських дітлахів.  Історія про те, як дитина дізнається світ і його проблеми, знайомиться з людьми і усвідомлює, що є темне і світле, і що кожен повинен йти тільки до світла.

 «Олеся» Олександра Купріна розповідає про долю дівчини, яка зустріла графа середніх років.  У них почався роман, проте … Швидко закінчився.  Вона – селянка з непростою долею, адже жила на узліссі, і називали сільські її чаклункою.  А вона – проста і хороша.  Дівчина з важкою долею і людина, що так і не зуміла захистити її, через яку вона втратила все, що мала.

 «Маленький принц» – прочитавши в дитинстві, і перечитуючи подорослішавши, усвідомлюєш, що книга написана образами і обрисами, просякнута філософією і питаннями про вічність.  Маленький принц, який залишив свою планету і троянду відправляється на Землю, в пошуках дружби, дитинства та щастя.

 «Подорож з котом Бобом» – класика сучасності.  Кот Боб – рудий вуличний кіт, якого підібрав хлопець з важкою долею.  Разом вони долають труднощі, і кіт допомагає своєму господареві пройти через них.  Книга з хорошим і щасливим кінцем, яку приємно читати і хочеться перечитувати.

 Таким вийшов топ-5 книг для весняного настрою.  Філософія, розцвітання душі і тепла, думки про вічне і радість кожному новому дню.