Найбільш яскраві хоббі харків'янок

Всі харківські жінки дуже активні і творчі.  Сьогодні Kharkovchanka розповість про найкреативніших, які зуміли зробити з улюбленої справи маленький бізнес.

Стиль і мода

Багато харків’янок, що вели свої блоги в інстаграм, стали стикатися з регулярними питаннями в коментарях про те, де вони придбали свої речі, як навчитися одягатися так само стильно, як вони.  І ті жінки зробили важливий хід, який змінив їх життя: вони почали вести курси стилю, а також, працювати стилістами – відвідувати з клієнтками торгові центри і бутіки в пошуках відповідного наряду на важливий захід або ж оновлювати гардероб.

Квіти і торти  

Багато жінок почали викладати фотографії на особистих сторінках своїх кулінарних і квіткових шедеврів та стали отримувати замовлення від своїх друзів, знайомих, друзів друзів, і в підсумку отримали міську популярність і маленькі виробничі бізнес-проекти.

В’язання, ручне мило і фітнес

Великою популярністю в місті користуються в’язані сумки та іграшки ручної роботи, мила, створені вдома, а так само кілька фітнес-дів Харкова, які, почавши вести спортивні зайняття і набирати маленькі групи, змогли створити власні фітнес зали.  Ті, хто кілька років тому вперше починали варити власне мило – відкрили невеликі магазини з творами з мила і гелів, а дівчата, які зв’язали на замовлення не один десяток сумок – почали свої власні курси, а так само поширили свої колекції по багатьма шоу-румам міста  .
 
Таким чином, Харків розвивається в усіх напрямках.  У місті функціонують безліч балетних студій, фітнес-класів, курсів по кулінарії, флористики, дизайну і стилю, художні курси для дорослих, а так само безліч захоплюючих дух міні-шкіл, де кожен може проявити себе з творчої сторони.