Син Євгена Краснікова зірвав тренувальний матч “Металіста”

Єгор Красніков був видалений з поля через зухвале порушення правил. Подробиці на kharkovchanka.com.ua.

Син віце-президента футбольного клубу “Металіст”, Євгена Краснікова, зірвав тренувальний матч харківської команди, внаслідок чого ледь не спровокував бійку на полі не тільки між футболістами, але й між головними тренерами. Про це повідомляє видання PRSport.net, посилаючись на офіційний YouТube-канал харківського клубу, який транслює тренувальні матч.

На даний момент “жовто-сині” продовжують третій тренувальний збір в Туреччині, в рамках зимового міжсезоння. На цей раз команда Олександра Кучера 16 лютого зустрічалася з двома командами: “Шукурою” з чемпіонату Грузії та “Ступчаницею” з Боснії та Герцеговиною.

Поєдинок закінчився з розгромним рахунком 3:1 на користь харків’ян, але наостанок “відмітився” Єгор Красніков, який на 82 хвилині грубо зіграв у підкаті проти боснійського гравця, внаслідок чого не тільки отримав вилучення, а й спровокував бійку між футболістами, в яку згодом втрутилися тренера обох команд. Сам син віце-президента клубу в бійці не брав участі, тоді як заступатися за Артура Мурзу, якого вдарив балканський гравець, пішов Брайан Ріаскос. Колумбійця насилу втримали Євген Підлипенець, Алекс Чідомере та Юрій Романюк. Втручання Ріаскоса підвело на ноги обох головних тренерів.

Особисто Євген Красніков інформацію поки що не коментував.

(Юрій Романюк під час матчу. Фото з офіційного сайту “Металіста”)

Матч закінчився на 82 хвилині за рішенням головного арбітра, якому вдалося присікти конфлікт. Перемогу було присуджено “Металісту”. Додамо, що голами відзначились Брайан Ріаскос, який реалізував дубль, та молодий Кирило Дігтярь, який є вихованцем академії харківського клубу.

Додамо, що також у матчі взяв участь Хорхе Рохас, колишній віце-капітан збірної Парагваю. В “Металісті” атакувальний півзахисник наразі перебуває на перегляді. А за аналогічний підкат під час матчу з грузинською “Шукурою”, червону картку отримав Брайан Ріаскос.