Зірковий образ харків’янки – солістки групи «KAZKA»

Зіркова харків’янка Олександра Заріцька народилася 3 серпня 1992 року. Вона є солісткою групи «KAZKA», популярна та неординарна. Її стиль та талант дивують та надихають. Детальніше про зірковий шлях зірки та її цікаві образи розповість Харків’янка Інфо.

Трішки про дитинство

Олександра Заріцька мала батька – юриста та адвоката, котрий обожнював творчість Володимира Висоцького, а її бабуся більше, ніж 40 років пропрацювала суддею. Логічно, що батьки мріяли про іншу долю для дівчини. Вони хотіли, щоб вона стала юристом, адже ця професія є більш серйозною, ніж сцена.

Ще в юні роки дівчина мріяла про кар’єру співачки, саме тому вже змалку приймала участь в конкурсах. Музичної освіти вона не має, за що часто її критикують. Дівчина з юних років влаштовувала вдома концерти. Навіть тоді, коли опускались руки, вона вірила, що колись досягне мети. Мало кому відомо, але в 10 класі Олександра Заріцька вперше виступила на шкільній сцені. Після позитивних відгуків вона вирішила пов’язати своє майбутнє з музикою.

Під час навчання в Харківському Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, дівчина працювала в місцевих нічних клубах, караоке-барах. Після закінчення університету, юна співачка перебралася в Одесу, де стала працювати вокалісткою.

Творчість зірки

Олександра в 2014 році (коли закінчила навчання) стала учасницею українського вокального шоу «Голос України». Вона потрапила в команду до Ані Лорак, але досить скоро вибула на етапі «Нокаутів».

Продюсер Андрій Уренев помітив молоду виконавицю на кастингу. Дівчина співала Джейсі Прайс акапельно. Музичний директор «Просто Раді.О», генеральний директор «МТВ Україна» одразу побачив перспективу в ній. Він згадує, що помітив її особливість: в голосі, манері виконання, в характері та навіть в зовнішності.

Трішки згодом Олександра Заріцька познайомилася з талановитим гітаристом Нікітою Будашем. В 2017 році вони заснували групу «Казка», підписавши контракт з Mamamusic Андрія Уренева.

Група «KAZKA»

Їх перша спільна композиція – «Свята» по переглядам на YouTube набрала 7 мільйонів. Назву групи талановита виконавиця та гітарист придумали буквально за день до виходу композиції. Ідея назви народилася внаслідок того, що в житті завжди залишається місце для чогось непередбачуваного, чарівного.

Виконавці відносять свій стиль до напрямку «інді-поп», але не обмежують себе певними рамками. Гурт готовий до експериментів.

Наразі продюсуванням та менеджментом гурту займається Юрій Нікітін та компанія Mamamusic. Гурт популярний як в Україні, так і в Росії. За досить короткий час свого існування група показала себе з кращого боку, її полюбили мільйони слухачів. Голос солістки притягує та заворожує, вона співає в стилі експериментального попу та електро-фолку. В сукупності це звучить досить красиво. Можливо, саме тому колектив має шалену армію прихильників.

Кращі образи солістки

Олександра Заріцька експериментує не тільки з музикою, але і з власним стилем. В ньому гармонічно поєднуються сучасні тренди та нотки етніки. За історію існування гурту, можна виділити найбільш яскраві та стильні образи виконавиці.

  1. Знаковий червоний колір. Першою композицією гурту стала пісня «Свята», на яку потім зняв кліп режисер Сергій Ткаченко. Червоний колір в ньому лідирує, він проходить невидимою ниткою через всю творчість гурту. Навіть афіши вони часто роблять в такому кольорі.
  2. Премія Yuna. Після виходу першої пісні, гурт став відомим та відчув, яке на смак визнання публіки. На колектив посипалися не тільки схвальні відгуки, але й премії. Їх стилем зайнялася Рита Шумейко, дизайнером одягу став Женя Кириєнко. На премію гурт одягнули в одному стилі. На солістці гурту була чорна довга сукня з легкої, повітряної тканини.
  3. До Івана Купала. Незважаючи на те, що образами гурту займаються фахівці, Олександра Заріцька має власний стиль та вподобання. Вона часто демонструє це в музиці, в одязі. Це свого роду сучасне бачення очима молодої виконавиці.
  4. Образи в Нью-Йорку. Про фотосесію на Таймс-сквер мріє, мабуть, кожна. Мрія гурту здійснилася, під час свого першого туру по США вони знялися в такій фотосесії. Для прогулянки вони образи повітряні образи, котрі вдало поєднувалися зі стилем та шаленим ритмом Нью-Йорку.
  5. Образ для кліпу «Палала». Це досить важливий крок в творчому та звичайному житті солістки гурту «KAZKA». З цього кліпу почався більш новий та відвертий етап спілкування з глядачем та самою собою. Це відео стало першою спільною роботою поп-колективу з українським кліпмейкером Аланом Бадоєвим.
  6. Наступний яскравий образ, котрий шанувальники запам’ятали – Премія Yuna 2019 року. Стилем та дизайном зайнялася дівчина сама, наряд створив Женя Кириєнко. Вперше виконавиця стала стилістом свого образу. Це був поштовх до того, щоб і в подальшому слідкувати за власними нарядами.

Бажання схуднути

Неодноразово на солістку гурту нападали хейтери. Темою для цькування була вибрана зайва вага зірки. Олександра Заріцька є досить ефектною дівчиною з пишними формами. Вона не соромиться цього демонструвати і навіть знімається в пікантних фото, закликає інших дівчат та жінок полюбити себе та своє тіло. Вона є прихильницею боді-позитиву. Тема ваги її не коробить, адже дівчина впевнена в собі, чим заслужила прихильність та стала прикладом для багатьох дівчат. Вона навчилась приймати себе такою, як є.

Під час останніх інтерв’ю дівчина зазначила, що наразі перебуває в процесі схуднення. Але це бажання, за словами Олександри, продиктоване не віянням моди, а прагненням досягти комфортної ваги. Мучити себе дівчина не збирається, адже залишається вірною своїм переконанням.

Олександра Заріцька прагне працювати до відмітки в 80 кілограмів. Свою теперішню вагу зірка не назвала, але зізналася, що цей показник «трохи» більше бажаного. Дівчина почала ходити на СПА-процедури, масаж, займається спортом.

Солістка гурту надихає тисячі дівчат та жінок полюбити себе та своє тіло, вона є прикладом для наслідування.