Як вибрати кращу школу англійської в 2021 в Харкові

Сьогодні курси англійської мови в Харкові – відмінна можливість для дорослих і дітей освоїти цей іноземну мову. Звичайно, кожен навчальний заклад обіцяє хороші результати від навчання і можливість істотно поліпшити знання англійської. Але, вибір завжди залишається за студентом – це добре і, одночасно, складно, так як передбачає велику відповідальність. 

Пропонуємо вам використовувати 9 критеріїв, які допоможуть правильно підібрати школу англійської мови в Харкові: 

 1. Де розташовані навчальні аудиторії. 
 2. Методика. 
 3. Рейтинг. 
 4. Пробний урок. 
 5. Викладачі. 
 6. Графік занять. 
 7. Вартість. 
 8. Спрямованість. 
 9. Бонуси. 

Детальніше зупинимося на кожному з перерахованих критеріїв – це допоможе підібрати гарні курси, які викладають англійську в Харкові. 

Де знаходяться курси – на що звернути увагу 

Щоб англійська в Харкові вам було максимально зручно вчити, необхідно уважно поставитися до того, де знаходяться навчальні аудиторії. Звичайно, один лише факт, що школа англійської в Харкові розташована недалеко від будинку, місця роботи або навчання ще не достатній для прийняття остаточного рішення. 

Однак, якщо ви знайдете курси англійської в Харкові принесли результати, не буде зайвим врахувати і їх розташування. Рекомендується, щоб на дорогу не йшло багато часу – розгляньте школи, які знаходяться недалеко від вас. Крім самого територіального розташування, оцініть облаштування аудиторій: 

 • Скільки в них місця. 

 • Гарне чи освітлення. 

 • Зручні чи столи і стільці. 

 • Чи не напружує вас інтер’єр.

 • Чи є аудіо і відео устаткування. 

Методика навчання 

Важливо уважно вивчити і ознайомитися з тим, як вас будуть навчати – від цього залежать результати, яких ви зможете досягти Нерідко школи англійської мови в Харкові пропонують заняття з «Авторським», «Унікальним», «Ексклюзивним» і т. п. методикам. Такі гучні заяви повинні швидше насторожувати, ніж залучати. Розробка методики навчання – дуже складний і відповідальний процеси, яким займаються лише деякі спеціалізовані установи. 

Багато шкіл англійської в Харкові застосовують комунікативну методику. Її особливість полягає в тому, що студенти вчаться відразу застосовувати отримані знання на практиці. 

Рейтинг 

Вибираючи найкращі курси англійської в Харкові, обов’язково перегляньте рейтинг навчальних закладів. Рейтинг складається на підставі відгуків фахівців, студентів і характеристик школи (місце розташування, вартість, кваліфікація викладачів, пр.). 

Наявність пробного уроку 

Вибираючи курси англійської мови в Харкові, рекомендується відвідати пробний урок – це допоможе скласти своє враження про навчання. 

Під час першого пробного заняття, зверніть увагу на: 

 • чи було вам цікаво. 
 • Як учитель проводив урок і пояснював матеріал. 
 • Скільки часу пішло на те, щоб доїхати до курсів, пр. 

Кваліфікація викладачів 

Щоб навчання в школі англійської мови принесло хороші результати, важливо переконатися у високій кваліфікації викладачів. Не буде зайвим поцікавитися, які навчальні заклади закінчили і які дипломи мають педагоги.

Деяких людей приваблює обіцянку, що вивчення англійської проводитимуть носії мови. Насправді, мало добре знати мову, щоб бути здатним навчати йому інших. Наприклад, далеко не кожна людина, досконало володіє російською, зможе навчати йому японців. 

Графік занять 

Оцінюючи, наскільки школа англійської мови в Харкові відповідає вашим очікуванням, врахуйте час, дні і кількість уроків в тиждень. Рекомендується займатися 2-3 разів на тиждень – це дозволить добре засвоювати матеріал і виробити достатньо часу для самостійного навчання. 

Вартість 

Нерідко курси англійської в Харкові вдаються до різних хитрощів, кажучи про ціну занять. Щоб проаналізувати ціни на навчання – порівняйте різні пропозиції і прорахуйте вартість одного заняття. Завдяки цьому, можна об’єктивно оцінити цінову пропозицію. 

Специфіка 

Вибираючи курси англ в Харкові, зверніть увагу на специфіку і спрямованість вивчення – вона повинна відповідати вашим очікуванням. Задайте собі питання: для чого мені потрібна англійська мова? Наприклад: 

 • Розмовні курси дозволять висловлюватися англійською. 

 • Вивчення англійської для IT націлене на використання спеціальних термінів. 

 • Корпоративні заняття враховують специфіку діяльності студентів. 

Бонуси 

З метою залучення клієнтів курсів, нерідко школа англійської мови пропонує різні бонуси. Це можуть бути знижки, додаткові заняття, посібники та багато іншого, що покликане для максимально ефективного навчання. 

Проаналізувавши всі аргументи, велика кількість людей вибирають навчання в школі «My English World», сайт https://myenglishworld.pro/. Їх приваблює наступне: 

1. Викладачі лінгвісти. 

2. Кожен з педагогів має міжнародні сертифікати. 

3. Курси відповідають стандартам CEFR. 

4. Застосовуються перевірені методики. 

5. Використовуються сучасні підручники. 

6. За умови відвідування більше 90% занять, гарантується результат. 

Які курс підійдуть для вас – вибір за вами!