Як купити акумулятор на 100 ампер?

Майстерні українські автомобілісти вже звикли казати: “Серце автомобіля – двигун, а акумулятор – його душа”. В більшості випадків, тривалі народні приказки правдиві, в тому числі й шоферські, оскільки при відсутності акумулятора автомобіль не те, що не поїде – він не заведеться і з місця не зрушить. А саме тому варто подумати щодо необхідності купити акумулятор 100 ампер, щоб уникнути неприємних казусів. 

Зовнішній вигляд сучасного автомобільного акумулятора нічим не виразний: невелика пластмасова коробка, на якій розміщені свинцеві пластини, що розподілені на шість секцій, а всередину заливається електроліт (переважно сірчана кислота, розбавлена дистильованою водою). Зверху на акумуляторі розміщена ізоляційна кришка, з зовнішніми контактами плюсу й мінусу. 

Характеристики

Завжди перед тим, як купити акумулятор 100 ампер, треба детальним чином вивчити його характеристики. А тому до основних пунктів характеристики акумулятора варто виокремити такі пункти:

  • ємність батареї (в Ампер-годинах);
  • максимальний заряд при низькій температурі;
  • номинальна напруга (в Вольтах).

Також важливо звернути увагу на габаритні розміри акумулятора, розміщення клемм з відповідними позначками та засіб закріплення під капотом транспортного засобу. Якщо ж у роботі минулого акумулятора ви не помічали жодних негараздів у роботі, то можна просто придбати аналогічний акумулятор, який стояв у автомобілі раніше. 

Авжеж, різні акумулятори мають різні особливості та характеристики, і як водиться, чим вищі показники, тим більш тривалою та якіснішою буде робота автомобіля. Проте, як правило, заради якості доведеться викласти більшу суму. При цьому, характеристики та ціна акумуляторів можуть також змінюватися в залежності від типу автомобілів. Так, наприклад, акумулятори для вантажівок мають куди більшу ємність Ампер-годин, зумовлену більшим енергоспоживанням вантажних автомобілів, ніж легкових. 

Правильний підхід

При правильному підході до того, щоб купити акумулятор 100 ампер , варто звернути увагу на номінальну потужність акумулятору. Її повинно вистачати для повного забезпечення всіх електричних приладів автівки. Якщо це не буде враховано – низка кількість пристроїв не буде працювати, а тому акумулятор не зможе видати необхідну потужність, і витрачені гроші будуть вкладені даремно. Тому для двигунів з об’ємом 2.5 літрів підійдуть акумулятори з ємністю від 50 до 60 Ампер-годин, тоді як для 3,5-літрових двигунів підходять акумулятори від 62 Ампер-годин та вище. 

АТЛ – ваш світ у якісне обслуговування душі вашого чотириколісного друга. Переходьте за посиланням вище, і переконайтеся самі.