Як приготувати соус Бешамель

Соус Бешамель служить в багатьох стравах: він подається з рибою і з лазаньєю, зі всілякими видами м’яса, макаронами, пастою, салатами … Сьогодні Kharkovchanka поділиться рецептом м’якого і ніжного соусу.

 Бешамель помилково вважають сирним.  Адже, в складі його немає ні грама сиру.  Але він дуже ніжний, м’який, повітряний і в’язкий.  Для приготування сиру нам знадобляться 100 грам вершкового масла, 1 літр молока, 100 грам борошна, спеції і сіль.  При бажанні можна додати мускатний горіх.

 Для готування розігрійте невелику каструлю або миску, розтопіть в ній вершкове масло.  Потім, додайте 100 грам борошна, просіюючи, і перемішуйте кашку віночком.  Влийте один літр молока і невпинно перемішуйте, додайте спеції, сіль за смаком.  Перемішувати потрібно віночком на невеликому вогні, щоб соус закипів.  Коли він почне кипіти – Ви відразу ж зрозумієте, оскільки, він буде ставати все густіше, і Вам буде все важче його перемішувати, як манну кашу.

 Відставте соус на п’ять хвилин, і вимкніть піч.  Він готовий.  Можна прикрасити зеленню і подавати разом з рибою і пастою, або ж використовувати за власним бажанням.