Найкращі фільми з Меріл Стріп

Меріл Стріп – чудова актриса сучасності.  Саме за нею повторив трюк з Оскаром Леонардо ДіКапріо, забувши його в ресторані, через 36 років, як це зробила Меріл Стріп щоб показати, що фігурки і звання не важливі.  Вона – перевтілилася в сотні ролей.  Вони – найулюбленіша актриса людей різного віку..  Вона – улюблениця публіки кінематографа і театрів.  Вона – Меріл Стріп, і цим все сказано.  Kharkovchanka підібрала для Вас найкращі фільми з Меріл які затишні, радісні і смішні.

 «Джулія і Джулі» – комедія на століття.  Фільм був знятий за однойменним романом і розповідає про життя дівчини, яка разом з чоловіком переїжджає в новий будинок і район – типовий для Америки.  Попереду їх чекає новий етап життя.  Джулі любить готувати, і робить це добре.  Її улюбленицею є Джулія – ​​кухар, який прославився в Америці завдяки готуванні страв в перлах, саме її зі сміхом і любов’ю дивиться Джулі вечорами, і готує за її рецептами.  Одного разу, дівчина вирішує почати новий етап життя, і починає вести свій блог – дівчина зобов’язується приготувати більше 400 рецептів з книги Джулії Чайлд всього за 365 днів – один рік.  У фільмі паралельно розповідаються історії Джулі і Джулії Чайлд, яку грає Меріл Стріп – дружина американського посла, що вчилася кулінарії в Лекордон Блю і при поверненні в США почала вчити європейської кухні та її хитрощів американок.

 «Диявол носить Прада» – комедія, в якій молода дівчина потрапляє в солідне модне видання «Подіум» і починає в ньому роботу, будучи асистенткою у Міранди – прототипу Анни Вінтур, головного редактора журналу Вог, яку грає Меріл Стріп.  Сувора, примхлива, законодавиця моди.  Фільм сподобається всім любителям моди і глянцевих журналів.

 «Примадонна» – одна багата жінка – меценат в Нью Йорку вирішує, що вона вміє співати, хоча це не так.  Вона наймає собі молодого піаніста, а так само бере уроки вокалу.  Всі їй лестять, і посміхаються.  Ставляться по доброму.  Вона веселить своїм співом всіх, її пластинки швидко розкуповуються, а на концерти збираються тисячі веселих слухачів.  Її роль грає Меріл Стріп.