Смак дитинства: солодощі картопля

Напевно, всі пам’ятають і знають смак тістечка, яке тане на губах.  Смачне, м’яке, просочене, солодке … Саме таким є тістечко картопля.  Про те, як його приготувати, розповість Kharkovchanka.

 Готується тістечко дуже швидко – всього лише 10 хвилин.  Для його приготування знадобиться зовсім небагато інгредієнтів: 200 грам печива, какао-порошок, банан, чорний шоколад 100 грам вершкового масла, згущене молоко.

 Щоб отримати масу, з якої пізніше зліпити кульки, потрібно розчавити печиво, подрібнити його до дрібної крихти, потім додати три столові ложки какао-порошку, 50 грам наструженного чорного шоколаду, масло і згущене молоко.  При бажанні можна додати м’якоть банана.  Вийде суміш, з якої можна зліпити кульки.  Після того, як вони будуть зроблені – посипати або вмочити в крихту з 2-3 печенюшок.  Після – відправити в холодильник на 15 хвилин.  Тістечка готові.

 Якщо за ніч тістечка стали твердими в холодильнику, їх слід злегка підігріти в мікрохвильовій печі, буквально 5-10 секунд.  Тоді вони знайдуть свій первісний вигляд і м’якість.