Дитячі мультфільми на зимову тематику

Найважливіше для дітей в зимовий період, під час холодів і зимової казки – відчуття дива і чарів – це і називається дитинством.  Віра в добро і в казку. Kharkovchanka вирішила допомогти Вам організувати зимовий перегляд для Вас і Ваших діток хороших і добрих мультфільмів.

Зображення видалено.

Барбі-Різдвяна історія – створений за мотивами повісті Чарльза Діккенса.  Мультик, адаптований для діток, розповідає історію дівчини, яка містить свій власний театр і є знаменитою співачкою. Однак, вона дуже шкідлива. Не відпустивши своїх друзів-артистів на свята додому, і не давши їм вихідних, вона  засипає.  До неї прийшли три духи – Минулого, Сьогодення й Майбутнього, щоб сказати їй про те, що вона помиляється та не має рації.  За змінами дівчини буде корисно і цікаво дивитися як дівчаткам, так і їх Мамам.

Зображення видалено.

 

Помста Снігової королеви – смішний і захоплюючий мультик, знайомий багатьом з дитинства.  Він розповідає про пригоди дівчинки, яка вирушила врятувати свого друга разом з веселими друзями – звірятками.  У фільмі неймовірно велика кількість крилатих фраз і смішних моментів.  А кінець, звичайно, дуже веселий і хороший.

Зображення видалено.

Попелюшка – не стільки про зиму, скільки про чарівність і казку. Сюжет всім відомий, а дівчатка століттями вбираються і втрачають туфельки. Адже, пригостивши дитину какао або молоком з варенням, а також печивом і цукерками досить добре провести вечір за переглядом казки.

Зображення видалено.

Балто – мультфільм про добро і любов.  Про мам і дітей.  Веселі тваринки і благородні серця.  Маленький щеня Балто, є наполовину вовком, наполовину лайкою.  Він не знає, хто він.  Але всі його друзі впевнені і знають, що він – благородний і вірний друг.

Зображення видалено.

Мадагаскар – веселий і грандіозний мультфільм, який розповідає нам про пригоди друзів Алекса (лев), Марті (зебра), Глорії (бегемот) і жирафа Мелмана, які втекли із зоопарку в Нью Йорку, і потрапили на острів Мадагаскар, де з ними подружився король Джуліан  – король усіх лемурів.  Мультфільм – справжнє свято, з гарною атмосферою, який з моменту свого виходу став справжньою класикою.